DHMİ YILDIZ KIZ TAKIMI OYUNCULARINDAN EKİN ÖZSOYLU TRAFİK KAZASI GEÇİRMİŞTİR

DHMİ Yıldız Kız Takımı oyuncularımızdan Ekin ÖZSOYLU, 10 Nisan 2014 tarihinde Batıkent Spor Salonunda oynanan TVF Spor Lisesi – DHMİ müsabakası sonrasında kendisini almaya gelen Annesi Gonca ÖZSOYLU (47) ve Ablası Selen ÖZSOYLU (23) ile birlikte evlerine dönerken, Eskişehir Yolu Konutkent kavşağında karşıdan gelen E.K.‘nın kullandığı araçla çarpışmaları sonucunda araçta bulunan Annesi Gonca ÖZSOYLU ve Ablası Selen ÖZSOYLU kaldırıldıkları Atatürk Araştırma Hastanesinde vefat etmiş olup, kazada ağır yaralanan ve iç kanama geçiren Ekin ÖZSOYLU’nun yoğun bakımdaki tedavisi halen devam etmektedir.

Ankara Voleybol ailesi olarak, DHMİ Spor Kulübümüze ve ÖZSOYLU Ailesinden kazada yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet ve yaralı sporcumuz Ekin ÖZSOYLU’ya da bir an önce sağlığına kavuşması için acil şifalar diliyoruz.

 

İlker MISIRLI : 0.533.2390860 (DHMİ Antrenörü)

 

 

 

  

BlogMarks ile paylaşDelicious ile paylaşFaceBook ile paylaşGoogle ile paylaşMixx ile paylaşMySpace ile paylaşTechNorati ile paylaşReddit ile paylaşTwitter ile paylaşYahoo Buzz ile paylaş
Yorum Oluştur
Bu içeriğe yorum yapmak için sitemize üye olmalısınız. Eğer üyemiz değilseniz Üye Oluştur sayfasına gitmek için buraya, eğer üyemizseniz Giriş sayfasına gitmek için buraya tıklayınız.
Sitemiz bugün (0) kez, toplamda (814782) kez ziyaret edilmiştir.
voleybol06.net | VOLEYBOL ANKARA - Tüm Hakları Saklıdır.